Спартакіада

Умови проведення Відкритої Спартакіади

Знам’янського району зі спортивного туризму – пішохідний  туризм

Змагання проводяться з метою популяризації та подальшого розвитку туризму як засобу виховання учнівської молоді, активізації спортивно-туристської роботи в Знам’янському районі. Підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань. Виявлення найкращих спортсменів та команд в районі для участі у змаганнях зі спортивного туризму різного рівня.

Змагання проводяться  в декілька етапів  протягом 2018-2019 навчального року  за графіком:

Назва Термін

проведення

Місце проведення
Змагання на дистанції “Смуга перешкод” (особисто-командний залік) (1 етап Спартакіади) 17.11.2018 с. Володимирівка
Змагання з  “Туристських навичок”  (2 етап Спартакіади) 23.03.2019 с.Дмитрівка
Змагання на дистанції “Командна смуга перешкод” (3 етап Спартакіади) 13.04.2019 с. Володимирівка
Змагання на дистанції “Фігурне володіння велосипедом з елементами тріалу” (4 етап Спартакіади) 27.04.2019 с. Володимирівка

 

Додаткова інформація для кожного етапу  буде розміщена на сайті відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації oms.zn.kr-admin.gov.ua та на сайті “Туризм у Знам’янському районі” tur.rmkzn.com.ua .

Програма змагань включає:

1) змагання з Туристських навичок;

2) змагання на дистанції “Смуга перешкод” (особисто-командний залік), клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група);

3) змагання на дистанції “Командна смуга перешкод”,клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група);

4) змагання на дистанції “Фігурне володіння велосипедом з елементами тріалу”, клас дистанції ІІ (молодша група), ІІІ (старша група).

Змагання проводяться відповідно до правил  змагань зі спортивного туризму від 22.03.2008 р. та технічного регламенту проведення змагань з пішохідного туризму.

У змаганнях беруть участь команди гуртків  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району туристичних клубів. Змагання проводяться у двох групах:

2005 – 2007 років народження – молодша група;

2001-2004 років народження – старша група.

До участі в змаганнях допускаються по одній і більше команді від туристичного гуртка. Кожна команда повинна мати власну назву, яка зберігається за командою протягом всієї Спартакіади.

Склад команди для кожної групи – 4 чоловіки (в тому числі не менше однієї особи протилежної статті).

Іменна заявка від команди встановленого зразку подається на місці змагань. Переможцями в загальнокомандному заліку складається з суми місць 4 етапів Спартакіади. При рівності цієї суми пріоритет надається команді яка зайняла краще місце на дистанції «командна смуга перешкод».